» Hlavní stránka
Kategorie
Servis počítače / notebooku
Odvirování počítače
Instalace a nastavení programů
Záloha a obnova dat
Záchrana dat
Domácí sítě
Zrychlení a vylepšení PC
Montáž počítačů a příslušenství
Pravidelná údržba počítače
Ztišování počítačů
Poradenství
Instalace audio a video techniky
Firemní správa počítačů
Naše výhody
PC servis denně 9-22h

7 dní v týdnu za jednotnou cenu

650,- Kč/h včetně DPH

většina oprav hotová v den objednání

servis v den objednání

pro naše zákazníky poradenství s nákupem nového počítače nebo notebooku zdarma

Vítejte v 1. internetovém obchodě s počítačovými službami v ČR!

<h1>Vítejte v 1. internetovém obchodě s počítačovými službami v ČR!</h1>

Kontaktujte nás přímo.

Servis a oprava počítačů a notebooků (PC servis Praha)

Poskytujeme rychlý a kvalitní servis počítačů (opravy počítačů).

Servis poskytujeme 7 dní v týdnu, mezi 9:00 - 22:00

  • 650,- Kč/h (včetně DPH) po celý den, i o víkendu
  • svoz počítačů a notebooků po Praze zdarma
  • veškerý PC servis poskytujeme v den objednání
  • většina PC oprav je hotová ještě v den přebrání počítače nebo notebooku
  • servis počítačů i veškeré opravy poskytujeme jak jednotlivcům tak firmám
  • všechny opravy poskytujeme nejen v Praze, ale i v jejím okolí
  • nechce se vám brouzdat po e-shopu?
--> objednejte si servis telefonicky, mailem nebo přes SMS

Mezi naše služby patří:

Možnosti servisu počítačů / notebooků:

  • servis v našem servisním středisku
  • servis u zákazníka

Nejčastější problémy počítače a notebooku:

1) Chyba operačního systému po napadení viru - počítač byl napaden virem, uživateli se podařilo vir odstranit, ale počítač vykazuje chyby nebo jej nelze spustit.

2) Počítač je napaden virem a nelze jej odstranit z důvodu blokování antivirového programu rezidentním virem (virus, který se spustí ihned při spouštění operačního systému, a pokus o odstranění viru je neúspěšný).
---> V našem PC servisu (servis počítačů) opravíme chyby operačního systému, tak aby počítač opět fungoval tak jako před napadením virem. Dále odstraníme viry a nežádoucí software (spyware, malware, trojské koně, rootkity apod.).
---> Pokud je počítač zasažen virovou nákazou natolik, že je nemožné ji nedestruktivně odstranit, provedeme zálohu dat a přeinstalujeme operační systém. - Počítač nastavíme dle přání zákazníka a doinstalujeme potřebné programy. Náš servis počítačů Vám zálohovaná data nahraje zpět. Naučíme zákazníka pracovat s antivirovým programem v kombinaci s rezidentním štítem proti spyware.

3) Počítač nelze spustit po instalaci dalšího software nebo výměně/přidání dalšího hardware (výměna grafické karty, instalace nového harddisku, instalace wifi karty apod.).
V našem servisu počítačů (servis PC Praha) vyčistíme počítač od špatně nainstalovaného ovladače, ověříme kompatibilitu nového zařízení se stávajícím hardware počítače a nainstalovaným software, zajistíme aktuální ovladač hardware, nainstalujeme zařízení.

4) Nelze nainstalovat software do počítače, instalace software skončí s chybovou hláškou o nemožnosti nainstalovat software do počítače.

5) Počítač se někdy restartuje sám od sebe nebo zamrzne, ať už s hlášením o chybě nebo jen se zamrzlou obrazovkou.
V našem počítačovém servisu (servis PC Praha) zjistíme, který ovladač, software nebo hardware způsobuje restartování nebo zamrzání počítače, a chybu opravíme.

6) Počítač se spustí, ale někdy se objeví hláška o chybě čtení nebo zápisu dat.

7) Počítač nevidí harddisk nebo nelze spustit operační systém. Tato porucha vzniká při požkození harddisku, a to buď softwarovou chybou nebo hardwarovou chybou - v obou případech je možné data zachránit a někdy i opravit poškozený harddisk.

8) Černobílé nebo barevné pruhy přes obrazovku počítače, posunutý nebo jinak zdeformovaný obraz.

9) Počítač se skoro pravidelně vypíná, restartuje nebo zamrzá po několika minutách či hodinách práce.
PC servis (počítačový servis Praha) otestuje počítač a zjistí, která komponenta nebo program způsobuje chybu zobrazení nebo restartování / zamrznutí počítače.

10) Start počítače trvá velmi dlouho, případně po spuštění některého z programů trvá dlouhou dobu než se program spustí.
Náš servis PC (servis počítačů Praha) vyčistí počítač od nepotřebných programů a dočasně vytvořených souborů, otestuje výkon počítače, a případně doporučí výměnu komponenty nejvíce ovlivňující rychlost počítače. S tímto úkonem souvisí také upgrade počítače nebo notebooku, který Vám náš servis PC také nabízí. Po dohodě se zákazníkem vám nabídneme nejvhodnější varianty upgrade nebo repase počítače (upgrade / repase notebooku) tak, aby se výkon počítače (výkon notebooku) zvýšil co nejvíce.

11) Při startu a práci počítače stále bliká kontrolka harddisku nebo je harddisk velmi hlučný, případně systém zobrazuje hlášky o chybě zápisu (nelze zapsat soubor, málo místa na harddisku) nebo chybě čtení.
Náš servis PC (počítačový servis Praha) zjistí problém s harddiskem. V případě potřeby doporučí jeho výměnu za nový. Pokud se zákazník rozhodne pro výměnu harddisku, nemusí se bát, že přijde o pracně nainstalované a nastavené programy (poštovní klient, internetový prohlížeč apod.). Výměnu harddisku náš počítačový servis (servis PC Praha) provádí bez ztráty dat. Na nový harddisk překopírujeme data ze starého harddisku tak, že zákazník po zapnutí počítače a spuštění operačního systému pozná že má nový harddisk jen podle rychlosti a většímu volnému místu.

12) Počítač nebo notebook je velmi hlučný, nebo vykazuje chyby z přehřátí systému - zamrzání, časté restartování, zasekávání kurzoru, počítač / notebook vyfukuje velmi horký vzduch nebo naopak není cítit že by z něj teplý /horký vzduch vycházel ven.
Pokud tomuto jevu nevěnujeme pozornost, opravy počítačů (a zejména opravy notebooků) po spálení některých komponent bývají dražší než jeho vyčištění, nebo případná výměna chladící jednotky či větráčků.

Počítač nebo notebook je potřeba čistit častěji, pokud je používáme v prašném prostředí na stavbě, v terénu apod. Pokud notebook nebo počítač používáme v místnosti, kde není koberec, ale plovoucí podlahy, bude potřeba vyčistit počítač (vyčistit notebook) častěji, než když počítač nebo notebook používáme v místnosti, kde koberce jsou - koberec prach drží v sobě, plovoucí podlaha prach nechytá, takže se více prachu nasaje do počítače nebo notebooku.

Notebooky používají malé větráčky, takže jejich zanesení prachem je velmi snadné. Navíc je vzhledem k jejich velikosti možné úplné ucpání chladící jednotky, takže velice snadno dojde k spálení notebooku.

Notebooky jsou stále více rozšířené mezi uživateli, a není vyjímkou ani jejich celodenní používání - zejména v posteli, kdy si jen pustíte oblíbený film nebo seriál tak, že notebook máte položený na dece, aby Vás nepálil do nohou.
Většina notebooků má nasávací otvory pro přívod studeného vzduchu zespodu, takže v tomto případě je všechny ucpete a notebook se špatně chladí. Pokud chcete pracovat s notebookem v posteli nebo v sedě tak, že máte notebook na nohách, zakupte si chladící podložku, ať už aktivní, která vhání studený vzduch pod notebook nebo pasivní, která se postará o to, aby nebyly nasávací otvory zespodu notebooku ucpány.

S větráčkem v počítači souvisí další téma a tím je ztišení počítače. Spousta lidí má počítač v pokoji, který zároveň používá jako ložnici, takže je potřeba, aby byl počítač velmi tichý, pokud možno úplně. Náš servis PC (počítačový servis Praha) se touto problematikou také zabývá a je schopen ztišit Váš počítač, ať už výměnou stávajících větráčků za velmi tiché větráčky, výměnou starého zdroje za kvalitnější a hlavně tišší počítačový zdroj, nebo výměnou harddisku za moderní SSD disky, které nemají pohyblivé části a jsou několikanásobně rychlejší. Pokud chcete do ztišení počítače investovat více peněz, můžeme počítač zrekonstruovat tak, že nebude obsahovat žádné pohyblivé součástky, jen DVD nebo BR mechaniku, takže pokud nebudete přehrávat filmy z DVD nebo BlueRay, počítač bude naprosto nehlučný.

Náš PC servis (servis počítačů Praha) samozřejmě staví počítače na zakázku. Stavba počítače na zakázku má dvě možnosti, buď si jako zákazník vyberete komponenty a my Vám počítač podle tohoto zadání sestavíme, nebo si vyberete cenovou hladinu a způsob použití počítače(kancelářské práce, hraní her, práce s videem, brouzdání po internetu, přehrávač filmů, prohlížeč internetu k televizi atd.) a my Vám sestavíme počítač na míru. Počítače stavíme z kvalitních komponentů (procesory a základní desky Intel, paměťové moduly Kingston, hardddisky /pevné disky/ a SSD /Solid State Drive/ Seagate, Western Digital, Kingston, klávesnice a myši Microsoft a Logitech, zdroje Fortron, počítačové skříně renomovaných firem - tiché a velmi dobře ventilované skříně např. Cooler Master).

V souvislosti s použitím kvalitních počítačových komponentů se nabízí otázka: Není použití kvalitních počítačových komponentů zbytečně drahé? Není, v porovnání s levnějšími a méně kvalitními jsou totiž opravy počítačů, které jsou sestaveny z kvalitních komponent méně časté, až žádné.
Pokud si necháte sestavit počítač v našem servisu PC (počítačovém servisu Praha) z námi dodaných komponent, získáváte záruku na komponenty tak, jak ji máme z velkoskladů. Většinou je záruka v délce 3 roky na procesory, základní desky a harddisky, 10let až doživotní záruka na paměťové moduly a 2 roky na ostatní komponenty jako jsou DVD mechaniky, skříně, zdroje atd.

Nejprodávanější služby
01.Miniservis
02.Diagnostika
03.Obnova dat
04.Oprava počítače
05.Výměna stávajících větráků
06.Instalace operačního systému a aplikací
07.Jiná služba
08.Přidání zařízení do domácí počítačové sítě
09.Repase počítače
10.Instalace domácí počítačové sítě
Informace
Ochrana osobních údajů
Jak nakupovat
Kontakt


Copyright © 2023 Spokojený počítač - Servis PC a notebooků pro Prahu a okolí
Powered by osCommerce,